Inspector resurse umane
CONFIDENTIAL
Constanta
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Minim studii medii, obligatoriu curs inspector resurse umane, experienta minim 1 ani pe post, persoana organizata, dinamica.

Descrierea jobului

  • cunosterea temeinica legislatiei in domeniul relatiilor de munca si salarizare ;
  • intocmirea actelor referitoare la incheierea, modificarea, suspendarea, incetarea contractelor de munca ;
  • inregistrarea modificarilor intervenite in ReviSal ;
  • intocmirea si pastrarea la zi a diverselor situatii privind personalul societatii ;
  • intocmirea adeverintelor pentru personalul angajat in conformitate cu documentele de personal si statele de plata ;
  • intocmire si centralizare comanda tichete masa, in baza documentelor primite;
  • intocmire state plata si declaratii aferente.
  • Raportați această lucrare