Contabil cu experienta de lucru in NAVISION
SPHERA FRANCHISE GROUP SA
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Te-ai dezvoltat (personal si profesional) si ai acumulat o experienta minima de 3 ani in domeniul contabil, utilizand NAVISION?
  • Ai studii superioare finalizate in domeniul economic, financiar- contabilitate?
  • Cunosti Excel la nivel avansat?
  • Iti place sa contribui la implementarea de sisteme contabile noi?
  • Iti place sa lucrezi cu oamenii, comunici usor cu cei din jur si te adaptezi la situatii diverse?
  • Ai o atitudine pozitiva, orientata spre solutii atunci cand apar provocari la care nu te asteptai?
  • Descrierea jobului

  • Participa activ in implementarea NAVISION; Testeaza functionalitatile dezvoltate de echipa de implementare vs cerintele specifice;
  • Identifica deficientele de implementare si urmareste corectarea lor in acord cu cerintele specifice;
  • Functioneaza ca utilizator cheie NAVISION din echipa Finance & Accounting, oferind suport echipei Operationale; contribuie la dezvoltarea procedurilor specifice;
  • Serveste ca prima linie de asistenta pentru intrebarile utilizatorilor si instruieste utilizatorii finali din sistemul NAVISION;
  • Verifica si inregistreaza documente financiar contabile si note contabile;
  • Participa la intocmirea si verificarea declaratiilor si rapoartelor financiar- contabile la termenele stabilite conform legislatiei in vigoare si normelor interne.
  • Raportați această lucrare