Reprezentant Vanzari (zona Arges)
S.C.PayPoint Services SRL
Campulung Muscel
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Dinamism, initiativa;
  • Integritate in relatia cu partenerii, clientii si compania;
  • Experienta in vanzari de minim 1-2 ani

    Profesionalism; orientare catre nevoile clientului; seriozitate

    Excelente abilitati de comunicare, negociere, relatii cu clientii

    Carnet de conducere cat B (minim 1 an) - fara antecedente

    Minime cunostinte operare PC

    Descrierea jobului

  • Dezvoltarea retelei de vanzari in zona alocata;
  • Asigurarea atingerii targetului de vanzari transmis pentru zona alocata

  • Asigurarea mercantizarii punctelor de vanzare conform instructiunilor;
  • Mentinerea legaturii cu baza de clienti existenta;
  • Implementarea proiectelor in zona alocata.

  • Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
  • Viziteaza regulat clientii din portofoliu;
  • Expediaza, livrează, predă marfa catre clienti,

    OFERTA

    Salariu de baza fix + comision

    Tichete de masa

    Abonament clinica medicala

    Posibilitate de dezvoltare cariera intr-o companie multinationala in functie de realizarile proprii

    Raportați această lucrare