Vopsitor electrostatic
CONSULTING DUE SRL
Cluj Napoca
3 zile în urmă
source : Infomunca

Job details - Cluj Napoca

Job description - Cluj Napoca

Responsabilități : Se vopseste cu pistolul de vopsit in ritmul conveioarelor.Ciclu : Se pregatesc produsele, se incarca pe banda, se vopsesc piesele in ritmul conveioarelor ( 1 persoana incarca, 1 vopseste cu pistol).

Sau 1 zi se pregatesc produsele, 1 zi se vopsesc, 1 zi se pun pe raft dupa uscare.Sunt asigurate toate echipamentele de protectie si de lucru necesare.

Mediul de lucru curat,nu este targhet sau jobul nu e stresant si nu e greu.Pentru cand se vopseste (cam 1 ora din 8 / zi) se foloseste masca de protectie.

Requirements

Persoane cu experienta, dar se accepta si persoane fara experienta dispuse sa inveteResponsabilitate, seriozitate.Condiții : 2 schimburi obligatoriu (6-14,14-22)Salariu 2500 net + bonuri + transport decontat.