REPREZENTANT ZONAL VANZARI
CID DESIGN STUDIO
BUCURESTI
11 zile în urmă
source : wowjob

DESCRIERE JOB

ZONA : TG. MURES, BUCURESTI

RESPONSABILITATII :

Identificarea si mentinerea portofoliului de clienti.

Stabilirea datelor pentru negociere.

Pregatirea pentru negociere, colectarea informatiilor necesare.

Incheierea contractelor si trimiterea lor la sediul societatii.

Intocmirea de rapoarte catre directorul de vanzari.

CANDIDATUL IDEAL :

Cunostinte de operare PC (Word, Excel si PowerPoint).

Abilitati excelente de prezentare si negociere.

Capacitate de exprimare fluenta si coerenta.

Spirit de echipa si initiativa.

Abilitati tehnice.

Disponibilitate pentru deplasari.

OFERTA

Participarea la training-urile, conferintele legate de efectuarea activitatii.

Se ofera posibilitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu dinamic, profesionist si un pachet salarial atractiv in functie de performante.

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite