Relationship Manager Business Prime
UniCredit Bank
Timisoara
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Ce te recomandă?

  • Studii universitare (preferabil studii economice) și cunoștinţe de analiză financiară;
  • Minimum 2 ani experienţă în vânzări;
  • Managementul relaţiilor cu clienţii sau front-office , cunoașterea reglementărilor bancare,

  • comerciale și de drept;
  • Minimum 1 an experienţă în consolidarea și gestionarea relaţiilor de business, preferabil

    Ce atuuri ai?

  • Îți place să îi convingi pe ceilalți;
  • Îți place să interacționezi cu oamenii;
  • Răspunzi prompt nevoilor clienților.

    Descrierea jobului

    Te vei alătura echipei care :

    Gestionează relaţia cu clienţii în vederea identificării nevoilor specifice portofoliului de

  • clienţi alocat, prin evaluarea potenţialului de business;
  • Este responsabilă de consolidarea și îmbunătațirea calităţii portofoliului de clienţi Prime;
  • Iniţiază și implementează campanii dedicate segmentului IMM în conformitate cu regulile

  • si fluxul campaniilor comunicate de departamentul SB customers;
  • Pregăteste aplicaţiiile de credit (facilitaţi noi sau reinnonire) conform reglementărilor si

  • procedurilor in vigoare;
  • Oferă soluţii de cross-selling (vânzări încrucişate) împreuna cu directorul de sucursală

  • Branch Manager);
  • Aduce un plus de valoare produselor și serviciilor dedicate clienţilor Prime prin

    îmbunătatirea continuă a ofertei Băncii.

    Viața la UniCredit :

  • 13 salarii primești un salariu în plus în luna decembrie;
  • Tichete de masă în valoare de 15 lei;
  • Abonament medical inclus pentru ține și cu super discount-uri pentru familia ta;
  • Prețuri speciale la activități sportive prin WorldClass și 7Card;
  • Bonus de performanță oferit anual, în funcție de realizări;
  • Programe de învățare pe tot parcursul experienței cu noi;
  • Bonus pentru copii chiar de ziua lor, 120 lei pe 1iunie;
  • Reduceri special la peste 100 de parteneri;
  • Bonus de Sărbătorile Pascale și de Crăciun, 150 lei / eveniment;
  • Suport financiar pentru evenimente personale (căsătorie, naștere copil, decese);
  • Zi liberă pentru ziua ta de naștere;
  • Calitatea de membru Samsung Club și acces la discount-uri special;
  • Produse bancare la tarife preferențiale;
  • Pachetul Back2School pentru colegii cu copii între 6 și 13 ani;
  • 3 zile libere pentru propria căsătorie să a copiilor;
  • 5 zile libere la nașterea copilului.

    Raportați această lucrare