Ajutor Bucatar
Smart HR
Cluj-Napoca, Nord-Vest
3 zile în urmă
source : Jooble

Descriere / Responsabilități

Căutăm Ajutor de Bucătar cu experiență care să-și dorească să avanseze.

Dacă îți place viața la munte și ești în căutarea unei noi oportunități profesionale, acest loc de muncă ar putea fi pentru tine.

Responzabilități :

  • pregătirea preparatelor cu specific tradițonal românesc;
  • oferirea de suport în bucătărie;
  • menținerea comunicării cu ospătarii;
  • oferirea de ajutor în gestionarea magaziei.
  • Ce se oferă :

  • cazare și masă;
  • mediu de lucru plăcut;
  • salariu atractiv;
  • posibilitate de avansare profesională;
  • siguranța locului de muncă.
  • Beneficii :

  • Salariu motivant
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
  • Masă asigurată
  • Mediu de lucru plăcut
  • Dezvoltare profesională
  • Posibilități de promovare
  • Pe jobssup.com aplici în 10 secunde, fără înregistrare!

    Raportați această lucrare