Vanzator Soup Up ParkLake
Love Soup
Buftea
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii medii
  • amabilitate, usurinta in comunicare
  • NU este necesara experienta anterioara
  • Descrierea jobului

    Salariul : 1600 in prima luna, 1700 incepand din a doua luna.

    Masa este asigurata.

    Saptamana 1 se lucreaza : luni, joi, sambata si duminica.

    Saptamana 2 se lucreaza : marti, miercuri si vineri.

    In total - 15 zile pe luna, 12 ore / zi; doua weekenduri libere pe luna.

    Concedii platite.

    Contract de munca full-time, pe perioada nedeterminata.

    Activitatea presupune servirea de supe si salate la vitrina si incasarea pe casa de marcat. Simplu. Nu necesita experienta. Varsta minima 18 ani!

    Se asigura training. Locatie premium, moderna. Atmosfera linistita, fara stres; colegi draguti.

    Raportați această lucrare