Patient Advisor Call Center Bucuresti, Craiova si Cluj
Regina Maria
Cluj‑Napoca
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ne dorim ca viitorul angajat sa fie :

  • Atent la nevoile oamenilor cu care interactioneaza;
  • Gata sa ofere experiente memorabile pozitive;
  • Ambasador al lucrului in echipa;
  • Fidel angajamentelor pe care le ia;
  • Intotdeauna dornic sa se autodepaseasca.
  • Descrierea jobului

    Rolul de patient advisor presupune :

  • Preluarea apelurilor din partea pacientilor;
  • Programarea consultatiilor si / sau investigatiilor medicale;
  • Transmiterea costurilor pentru serviciile medicale programate;
  • Redirectionarea solicitarilor pacientilor catre departamentele corespunzatoare.
  • Pe langa o colaborare frumoasa, iti oferim :

  • Program flexibil;
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Bonusuri in functie de performanta si vechime;
  • Participare la cursuri de perfectionare si dezvoltare profesionala;
  • Sala de relaxare si acces la biblioteca Bookster;
  • Asigurare medicala privata si posibilitatea arondarii membrilor familiei;
  • Discount-uri substantiale la partenerii companiei;
  • Posibilitatea relocarii in alt departament al companiei, in functie de preferintele si aptitudinile tale;
  • Zile de concediu suplimentare fata de cele standard.
  • Raportați această lucrare