Manager de Racordare (130324)
Delgaz Grid S.A.
Alba Iulia
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Educaţie necesară : Studii superioare tehnice;
  • Experienţa practică necesară : Minim 3 ani în domeniul tehnic;
  • Cunoştinţe IT : Utilizator de Windows, SAP, MS Office , AutoCad;
  • Alte cerințe : Autorizare ANRE, proiectare și execuție sisteme de distribuție, instalații de utilizare gaze naturale, permis conducere categoria B, abilităţi de comunicare, consiliere, capacitate de analiză.
  • Descrierea jobului

  • Stabilești soluţia de alimentare pentru extinderi de conducte, branşamente, devieri conducte;
  • Contactezi clientul și te deplasezi în teren pentru consiliere și stabilirea soluției de alimentare;
  • Întocmești toate documentele care stau la baza întocmirii studiului tehnico-economic pentru extinderile de conductă;
  • Vei obține informații de la personalul responsabil cu operarea, exploatarea și urmărirea lucrărilor în rețeaua de distribuție, pentru confirmarea situaţiei existente din teren;
  • Operezi în SAP-ISU documentele specifice procesului de acces la sistem;
  • Urmăreşte procesul ăn vederea respectării termenelor prevăzute de legislația în vigoare şi în contractele de racordare;
  • Asiguri suport și verifici soluţiile tehnice propuse de către proiectantul intern / extern;
  • Realizezi activități de emitere a avizelor tehnice de racordare pentru branșamente din conducte existente și branșamente din extinderi de conductă, instalaţii de utilizare și a avizelor de amplasament.
  • Exerciți şi alte sarcini care decurg în mod natural din domeniul tău de activitate.
  • Ce îţi oferim

  • Pachet salarial atractiv;
  • Premiu de performanţă;
  • Tichete de masă;
  • Asigurare privată de sănătate;
  • Pensie facultativă;
  • Primă de vacanţă.
  • E.ON se angajează să asigure egalitatea de șanse și promovează în mod activ diversitatea, egalitatea și flexibilitatea.

    Raportați această lucrare