HR Recruiter
Omnia Plast S.R.L.
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • absolvent / a studii superioare specializate (psihologie / socio-umane / studii economice)
  • cel putin 2 ani experienta pe partea de recrutare
  • cunoasterea platformelor de recrutare
  • abilitati de comunicare
  • capacitate de observatie si analiza comportamentala
  • abilitate de a se adapta unei activitati dinamice
  • orientare catre rezultate
  • initiativa
  • capacitate de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor
  • Descrierea jobului

  • recrutarea pentru pozitii atat de pe aria de blue-collar, cat si pe cea de white-collar
  • creare anunturi de recurtare, postare, triere CV-uri, participare interviuri, transmitere feedback-uri
  • identificarea celor mai bune canale de recrutare pentru a se potrivi profilului necesar
  • disponibilitate privind deplasarea in diverse localitati si crearea de diferite campanii de mediatizare privind locurile vacante
  • diversificarea surselor de recrutare
  • mentinerea legaturii cu candidatii
  • participarea la procesul de on-boarding al noilor angajati
  • intocmire diverse analize de piata (nivel salarial, trenduri ale pietei, etc)
  • imbunatatirea brand-ului de angajator prin implementarea de noi politici / practici
  • implicare in diferite activitati de comunicare la nivel de societate
  • administreaza si asigura actualizarea bazei de date cu candidati
  • Beneficii :

    Program : luni vineri, 08 : 00 16 : 30

    Tichete de masa

    Decont transport / transport asigurat

    Abonament medical Centrul Medical Regina Maria

    Tichete cadou Paste si Craciun

    Raportați această lucrare