OPERATORI PRODUCTIE SI TIPOGRAFI (3 schimburi - Apahida)
SC SUNIMPROF ROTTAPRINT SRL - Apahida
Cluj‑Napoca
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii medii cu sau fără experiență în muncă;
  • experienţa în domeniul tiparului constituie un avantaj;
  • o bună apreciere vizuală a culorilor şi detaliilor;
  • abilități tehnice dovedite;
  • minuțiozitate și atenție la detalii;
  • rapiditate în mişcări, precizie şi dexteritate manuală;
  • concentrare și atenție distributivă;
  • integritate, responsabilitate, rigurozitate, conştiinciozitate, exigenţă;
  • rezistenţă la efort fizic şi stres;
  • spirit de echipă și plăcerea de a lucra într-un colectiv profesionist.
  • Descrierea jobului

  • Program de lucru - 3 schimburi
  • Operarea pe utilaje specifice industriei tipografice (montare clişee, tipar, debitare, ştanţare, sortare, ambalare) şi obţinerea de produse la standardele de calitate cerute
  • Beneficii :

  • perspectiva unei cariere în cadrul celei mai mari tipografii flexografice producătoare de etichete autoadezive din România;
  • un pachet salarial motivant, bonusuri pentru performanță, tichete de masă și card de sănătate la o clinică privată;
  • transport asigurat la locul de muncă din Apahida;
  • condiții de muncă la standarde europene.
  • Raportați această lucrare