Tehnician Reparatii Service ATM - Bucuresti
SC AIM SOLUTION SERV SRL
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Capacitatea de a prelua si rezolva sarcini variate

Punctualitate

Orientat spre rezultat

Adaptabil la noi tehnologii

Rezistent la stress

Studii medii obligatoriu. Studiile superioare tehnice constituie avantaj.

Cunostinte teoretice la nivel mediu in domeniul IT (electronica si calculatoare)

Abilitati tehnice pentru reparatii mecanice.

Experienta in domeniul tehnic mai mare de 3 ani constituie avantaj.

CARNET DE CONDUCERE categoria B -OBLIGATORIU

Descrierea jobului

Activitati de reparatii mecanice si electronice ale componentelor ATMurilor

Clonari de software

Activitati organizatorice privind transportul echipamentelor

De asemenea, angajatul va participa la actiunile pe teren, in caz de necesitate (back-up sau proiecte temporare care necesita personal suplimentar pe teren) :

  • Mentenanta
  • Raportați această lucrare