Consilier vanzari - magazine Dormeo si Top shop
SC Studio Moderna SA
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Daca vrei sa inveti si sa te dezvolti alaturi de noi , atunci Studio Moderna este locul potrivit pentru tine .

Cerinte :

  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Atitudine pozitiva, proactiva, orientata catre clienti;
  • Capacitate de invatare rapida si adaptare;
  • Responsabilitate si seriozitate;
  • Pasiunea si placerea de a lucra intr-un mediu dinamic;
  • Tinuta ingrijita;
  • Abilitati in lucrul cu calculatorul si cu echipamente specifice : casa de marcat, imprimanta, POS;
  • Rezistenta la stres;
  • Posibilitatea de a lucra in ture (inclusiv in weekenduri);
  • Preferabil, dar nu obligatoriu, experienta in vanzari;
  • Studii medii.
  • Responsabilitati :

  • Vanzarea / promovarea produselor companiei si consilierea clientilor in conformitate cu standardele de customer service ale companiei;
  • Implementarea in magazin a campaniilor desfasurate de divizia de retail;
  • Completarea actelor de contabilitate primara care decurg din activitatea magazinului;
  • Aplicarea celor mai bune practici de vanzari in vederea atingerii obiectivelor lunare;
  • Participarea la inventarierea produselor aflate in gestiunea magazinului.
  • Beneficii :

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata.
  • Salariu motivant (salariu + tichete de masa + bonusuri de performanta).
  • Discount la produsele companiei.
  • Training de specialitate.
  • Servicii medicale la o clinica privata.
  • Posibilitati de promovare in cadrul companiei.
  • Raportați această lucrare