Consilier vanzari Tezyo Brasov
SC OTTER Distribution SRL
Brasov
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautam Fashion Lovers

  • Daca pentru tine incaltamintea si accesoriile sunt ceea ce condimenteaza o tinuta, vrei ca aparitia ta si a celor din jurul tau sa fie una unica si vrei sa fii tu cel / cea care isi pune amprenta pe outfit-urile oamenilor;
  • noi iti propunem sa simti mai indeaproape cum se schimba ritmul modei si sa faci parte din echipa noastra din Brasov.

    Daca tot ce am scris mai sus ti-a atras atentia sau vrei doar sa faci un improvement in ceea ce priveste skill-urile tale de comunicare, iti las mai jos cateva detalii care te vor ajuta sa iti formezi o parere despre job-ul pe care ti-l sugeram :

    Ce ne dorim de la tine!?

  • Energie, positivism si altruism;
  • Motivatie si spirit de colegialitate;
  • Responsabilitate si deschidere : pentru ca suntem o echipa faina, ne impartasim ideile de fashion.
  • Daca te regasesti in ceea ce am mentionat mai sus, te vrem in echipa noastra!

    Descrierea jobului

    Responsabilitati / Beneficii

    In relatia cu colegii : sunt deschis, intelegator si sincer.

    In raport cu activitatea :

  • Asigur disponibilitatea produselor la raft;
  • Ma asigur ca fiecare client sa plece multumit din magazinul nostru;
  • Prezint clientilor ofertele actuale, dar si viitoare;
  • Promit sa invat sistemul de incasare ca sa pot fluidiza procesele;
  • Imbin comunicarea verbala cu cea non-verbala si zambesc;
  • Particip la cursurile de formare si ma implic activ in concursurile interne;
  • Invat procedurile de incasare, receptie, distributie etc;
  • Ma asigur ca am actualizat toate preturile produselor pentru ca informatia transmisa sa fie corecta.
  • Lucrurile nu se termina aici! Job-ul vine impreuna cu :

  • Tot suportul nostru;
  • Training-uri specializate (avem un trainer foarte dedicat);
  • O echipa unita ca o familie;
  • Perspective de evolutie in compania noastra.
  • Raportați această lucrare