INGINER CFDP GERMANIA
PRO Conect
Sibiu
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent al Facultatii de Drumuri, Poduri si Cai Ferate
  • Abilitati de conducere;
  • Experienta specifica relevanta in executia de lucrari avand ca obiect reabilitari / modernizari drumuri. Detinerea unui Atestat CQ constituie un avantaj sau / si experienta in constructia retelelor edilitare.
  • Excelente abilitati pe computer MS Office, AUTOCAD
  • Limba engleza, nivel conversational
  • Categoria B (reprezinta cerinta obligatorie);
  • Descrierea jobului

  • calitatea lucrarilor, incadrarea in termene si buget;
  • urmareste si coordoneaza activitatea personalului din subordine;
  • supravegheaza din punct de vedere tehnic lucrarile in curs si realizeaza situatii de lucrari;
  • asigura ca termenele de finalizare a lucrarilor sunt respectate.
  • experienta in coordonarea unei echipe, constituie avantaj
  • contract de munca pe perioada NEDETERMINATA
  • limba engleza, nivel conversational
  • Activitatea are loc in Germania

    Domeniul de activitate este Telecomunicatii / constructie retea de fibra optică

    Raportați această lucrare