Administrator Pagină Web
Global Art Production
Tirgu‑Mures
‎în urmă cu 11 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Dacă ești în căutarea unei provocări în cadrul unei companii ce menține aceleași standarde ridicate atât pentru clienți cât și pentru angajați, ai o pasiune pentru pagini web și optimizarea acestora, acest post este perfect pentru tine.

În poziția de administrator pagină web din cadrul echipei MINDTHEGAP, vei fi responsabil pentru buna funcționare a website-ului nostru, aducând un plus de stil și funcționalitate platformelor noastre online.

3+ ani de experiență ca administrator de pagini web sau într-o poziție similară

Bune cunoștințe de : HTML, XHTML, CSS și / sau Javascript

Abilitati de utilizare a cel putin un program dintre urmatoarele : Adobe Photoshop, Corel Draw, Microsoft Excel,

Bune cunoștințe de limbă engleză

Capacitate de sinteză și organizare

Descrierea jobului

Administrarea paginii noastre web, în vederea asigurării unui acces facil și a unei funcționalități bune a acestuia

Utilizarea celor mai bune practici de dezvoltare software pentru a livra soluții eficiente pentru website-ul și magazinul nostru online

Colaborarea cu echipa internă (customer service, marketing și producție) pentru a identifica și a ajusta anumite cerințe de sistem atunci când este nevoie

Sugerarea de noi funcționalități pentru optimizarea și îmbunătățirea programului operațional și de navigație a website-ului, pentru a atinge obiectivele de SEO

Raportați această lucrare