Sudori MIG MAG
LOEDIGE MACHINE SRL
Brasov
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • absolvent de scoala profesionala, certificat de calificare profesionala corespunzator pozitiei ocupate
  • cunostinte de desen tehnic- constituie un avantaj
  • cunostinte de lacatuserie - constituie un avantaj
  • candidatii sa fie din zone limitrofe (pe o raza de 30-40 km).
  • Descrierea jobului

    SC Loedige Machine SRL, societate cu capital privat strain, avand ca obiect de activitate fabricarea echipamentelor de ridicat si manipulat.

    Beneficii :

  • salarizare motivanta cu bonus de performanta
  • transport asigurat, tichete de masa
  • masa in sistem catering
  • card servicii medicale
  • bonus anual
  • CV-urile se trimit la adresa de email : romania lodige.com sau la numarul de fax 0268.405.110

    Mai multe detalii se pot obtine la nr telefon : 0268 405100

    Raportați această lucrare