Profesor limba germana
MEDITATII CU MONICA SRL
Satu‑Mare
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Centru privat de limbi straine SATU MARE

Cerințe minime :

  • Cunoașterea limbii germane cel puțin nivel B2, certificat;
  • Persoana inovativă, bine organizată, responsabilă, orientată spre performanță, cu dorința de perfecționare și învățare continuă;
  • Descrierea jobului

  • planificarea conținuturilor și adaptarea predării la ritmul și nevoile grupei;
  • documentarea asupra conținului ce trebuie predat;
  • monitorizarea constantă a progresului cursanților;
  • completarea în termen a documentelor specifice activității.
  • Raportați această lucrare