Bucatar, ajutor bucatar si ospatar
Sc Cofetaria Dieta Srl
Targoviste, Romania
7 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Cofetaria Dieta angajeaza bucatar, ajutor bucatar si ospatar.

Cerinte

  • Experienta in domeniu (min 5 ani)
  • Experienta in prepararea mancarurilor traditionale romanesti
  • Atentie la detalii,
  • Capacitatea de a gati in timp util pentru onorarea comenzilor
  • Program de lucru flexibil
  • Pesoane responsabile, serioase, care doresc un loc de munca stabil
  • Abilitati bune de comunicare si relationare cu clientii
  • Persoane deschise, proactive, cu initiativa
  • Aspect fizic placut, chip destins si zambitor
  • Eficienta, promptitudine si capacitate de lucru sub conditii de stress
  • Seriozitate, asumarea responsabilitatii.
  • Locul de munca este in incinta restaurantului - Fast - Food Dieta.

    Oferta (bonusuri, beneficii)

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite