Merchandiser_Brasov
Adecco Romania
Brasov
‎în urmă cu 15 ore
source : EJOBS GROUP

Descrierea jobului

Adecco Romania recruteaza Merchandiser in Brasov pentru clientul sau, compania nr 1 in domeniul produselor cosmetice.

Esti candidata / ul ideal / a pentru noi daca :

  • Iti plac produsele cosmetice si cele de ingrijire personala si iti doresti o cariera intr-o companie cu notorietate
  • Esti o persoana organizata si atenta la detalii
  • Ai abilitati bune de comunicare
  • Dai dovada de usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale si ai o atitudine pozitiva
  • Spirit de organizare si capacitatea de automotivare
  • Daca ai experienta profesionala este un avantaj
  • Ai minim studii medii (diploma de bacalaureat)
  • Programul de lucru - 8 ore / zi
  • Rolul tau :

  • Te vei preocupa ca raftul care contine produsele pe care le reprezinti sa arate conform standardelor comunicate : curat, ingrijit, atent mercantizat
  • Vei expune si cunoaste preturile produselor
  • Vei avea in vedere actualizarea planogramelor conform ghidului lunar de merchantizare si vei verifica termenul de valabilitate a produselor (FIFO)
  • Vei tine o evidenta a stocurilor din magazin astfel incat sa poti transmite noi comenzi in functie de necesarul zilnic
  • Te vei implica activ in implementarea promotiilor sau lansararile produselor
  • Periodic vei participa la inventarele solicitate pentru refacerea stocurilor
  • Vei comunica in permanenta cu echipa pentru sfaturi, solutii si sugestii
  • Beneficii :

  • castiguri salariale atractive
  • tichete de masa
  • abonament medical la cel mai cunoscut furnizor de servicii medicale din Romania.
  • Te asteptam in echipa noastra!

    Raportați această lucrare