Internship platit EHS (part-time)
CONTITECH ROMANIA SRL
Timisoara
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii universitare in curs (licenta / master)

Cunoasterea pachetului MS Office

Engleza - avansat

Disponibilitate de a lucra 30h / saptamana

Abilitati de comunicare si de organizare

Persoana de incredere, sarguincioasa

Descrierea jobului

Pozitia este in cadrul departamentului de Mediu, Sanatate si Securitate a muncii.

  • Acutalizarea constanta a bazei de date;
  • Comenzi de materiale diverse;
  • Distribuire echipamente de protectie;
  • Planificari control medical;
  • Suport pentru : arhivare documente, intocmire acte pentru livrarea deseurilor;
  • Pregatire si aplicare semnalizare de Securitate, etichete chimicale;
  • Beneficii :

    Salariu + tichete de masa 20 Ron

    Transport asigurat

    Reduceri diverse (7card, Bookster s.a)

    Raportați această lucrare