Avocat Stagiar
Cabinet de Avocat
Bucuresti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • bune cunoștințe de operare PC (Microsoft Office, e-mail, scanare documente);
  • punctual, organizat, perseverent;
  • cunoștințe temeinice de drept civil, procedură civilă, drept penal, procedura penala, drept societar, dreptul muncii;
  • abilitati bune de lucru în echipă
  • Descrierea jobului

  • redactare contracte, acte adiționale; redactare acțiuni, cereri de apel, întâmpinări;
  • asistența și reprezentarea clienți și instituții
  • redactare documente : adrese, notificări, acțiuni, somații de plată etc.;
  • întocmire documentații pentru obținere avize și autorizații;
  • legalizare, apostilare și supralegalizare documente
  • serviciu de secretariat
  • Raportați această lucrare