Vanzator mezeluri
PROFI Romania
BUCURESTI ,Romania
14 zile în urmă
source : wowjob

Misiunea Postului :

  • Asigură buna desfășurare a activității de vânzare în raionul de produse prospete : vitrina asistata, vitrina cu carne refrigerată vrac și ambalată, gastronomie și panificație.
  • Principalele atribuții :

  • Servirea clienților de la raion : porționare, feliere, împachetare, etichetare corectă
  • Aprovizionarea cu marfă a întregului raion
  • Afișarea obligatorie a prețului și a termenelor de valabilitate, pentru toate mărfurile expuse la vânzare
  • Verificarea și corectarea afișajului de preț din zona raionului de proaspete
  • Retragerea de la vânzare în timp util, a tuturor produselor nevandabile (expirate, deteriorate) din zona raionului de proaspete și depozitarea acestora în spațiul special destinat
  • Informează clienții cu privire la produse și caracteristicile acestora
  • Respectarea lanțului de frig pentru toate produsele cu temperatură controlată din raionul de proaspete;
  • Aranjarea mărfii, conform procedurilor specifice, în zona de depozitare;
  • CERINTE

  • Minim studii medii finalizate
  • Minim 3 luni experiență în lucrul cu produse proaspete
  • Onestitate
  • Rezistentă la efort fizic
  • Spirit comercial
  • OFERTA

  • Salariu motivant
  • Șansa unei cariere într-un mediu dinamic
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite