GESTIONAR
SC EUROSTING AAW INDUSTRY SRL
Buzau
‎în urmă cu 21 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii (bacalaureat);
  • Cazier judiciar curat;
  • Cunoştinţe operare PC, Microsoft Office;
  • Apt efort fizic;
  • Domiciliul stabil in Buzau;
  • Ordonat;
  • Experienta in gestionarea marfurilor;
  • Experienta in pregatirea comenzilor pe baza unei facturi / aviz / nota dе comanda;
  • Seriozitate, responsabilitate, integritate;
  • Abilitati de planificare si organizare;
  • Minim 2 ani experienta in depozit pe un numar mare si diversificat de repere;
  • Disponibilitate program prelungit.
  • Descrierea jobului

  • Efectueaza operatiuni de intrare in stoc a marfii;
  • Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in depozitul firmei;
  • Raporteaza superiorului ierarhic diferentele intre marfa fizica si cea scriptica aparute la receptia marfii la depozit;
  • Raporteaza lunar rezultatele activitatii de gestiune a stocului;
  • Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;
  • Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
  • Opereaza in stoc miscarile de marfa;
  • Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa;
  • Participa activ la operatiunile de incarcare / descarcare a marfii la / din depozitul firmei;
  • Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;
  • Ofera informatii despre stocuri;
  • Respecta legislatia de gestiune a stocurilor;
  • Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare;
  • Prеgаtеste comеnzile conform notеlor de comаndа / facturа / аviz si verifica predarea acestora.
  • Oferim :

  • Salariu atractiv și motivant;
  • Instruire specifică postului;
  • Plata la timp a drepturilor salariale;
  • Apartenența la o echipă de profesioniști;
  • Stabilitate profesionala, mediu de lucru profesionist, oportunitati de dezvoltare a carierei;
  • Telefon de serviciu;
  • Contract individual de munca pe perioada nedeterminata.
  • Raportați această lucrare