Medici Veterinari in Borcea, Calarasi, Oradea, Ineu.
GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L.
Valenii de Munte
‎în urmă cu 22 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Gi Group recrutează pentru clientul său Medici Veterinari in urmatoarele orase : Oradea, Ineu, Curtea de Arges, Valenii de munte, Borcea, Calarasi.

  • Studii superioare finalizate in domeniul veterinar sau farmaceutic;
  • Aptitudini de organizare, bune abilitati de comunicare si vanzare;
  • Receptiv, cooperant, deschis dialogului, calm, cu un bun potential energetic si control comportamental;
  • Persoana perseverenta, orientata spre solutii si rezultate;
  • Cunostinte de operare PC (Word, Excel, Outlook).
  • Descrierea jobului

  • Vanzarea produselor farmaceutice / accesorii / hrana;
  • Eliberarea produselor farmaceutice, conform legislatiei in vigoare;
  • Implicarea directa in aprovizionarea si gestionarea produselor din stocul farmaciei;
  • Promovarea portofoliului de produse clientilor farmaciei;
  • Stabilirea si mentinerea unei bune relatii cu toti clientii farmaciei.
  • Se Ofera :

  • Dezvoltare profesionala;
  • Instruire constanta;
  • Salariu fix;
  • Comisioane din vanzari;
  • Tichete de masa.
  • Asteptam cat mai curand aplicatia ta la adresa de email : oana.filip gigroup.com (tel. 0728.303.784)

    Raportați această lucrare