Specialist marketing
TRUTZI S.R.L.
Suceava
‎în urmă cu 2 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate

Vechime intr-un post similar de cel putin trei ani.

  • Simt artistic dezvoltat, imaginatie, creativitate si implicare;
  • Capacitate de concentrare, atentie, flexibilitate, usurinta in comunicare si lucru in echipa;
  • Familiarizat cu Adobe Photoshop, Corel Draw si Adobe Illustrator;
  • Familiarizat cu mediul online si webdesign;
  • Cunostinte avansate de limba engleza;
  • Se va lucra full-time la sediul firmei;
  • Descrierea jobului

  • Coordoneaza editarea si crearea de fisiere vectoriale si imagini, concepte vizuale pentru diferite campanii;
  • Crearea de newslettere, bannere statice, landing pages etc.;
  • Crearea de materiale pentru cataloage, brosuri, etichete, bannere, flyere si alte tipuri de materiale publicitare;
  • Crearea continuturilor de promovare in social media si marketing online

    Are experienta in lucrul cu tipografiile si poate furniza material special format pentru acestea.

    Coordoneaza, propune si creaza evenimente de marketing.

    Raportați această lucrare