BROKER DE ASIGURARE
CMC GRUP BROKER DE ASIGURARE
Cluj‑Napoca
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Experienta in asigurari de minim un an este obligatorie

Experienta in vinzari la nivel corporate constituie un anvantaj

Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu constituie un avantaj

Carnet de conducere categoria B constituie un avantaj

Cautam persoane dinamica, comunicativa, interesate sa dezvolte o cariera solida intr-o companie cu peste 20 ani vechime in domeniu.

Descrierea jobului

Brokerul de asigurare actioneaza in calitate de consultant al clientului.

Principalele activitati sunt :

  • creearea / dezvoltarea unui portofoliu de clienti
  • administrarea clientilor companiei.
  • crearea programelor de asigurare pentru clienti, negocierea lor cu societatile de asigurari, emiterea politelor conform deciziei clientului
  • acordarea de asistenta clientului pe perioada colaborarii
  • Pachetul salarial este complex si este format din : salariu fix, comision, bonusuri, asigurare privata de sanatate, posibilitatea de integrare in programul de pensie privata

    pachetul salarial se modifica in functie de performante.

    Raportați această lucrare