Reprezentant Vanzari, Cluj
Terapia - a SUN PHARMA Company
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii / superioare;
  • Experienta in industria farma - reprezinta un avantaj;
  • Experienţa in vanzari - obligatoriu;
  • Abilitati de intelegere a nevoilor specifice clientilor;
  • Persoana orientata spre atingerea obiectivelor;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Descrierea jobului

  • Asigură o prezenţă constantă a produselor, pentru toţi clienţii din zona sa şi urmăreşte evitarea situaţiilor Out of stock ;
  • Viziteaza toţi clienţii din zona pe care o are in responsabilitate, în concordanţă cu ruta şi frecvenţa de vizitare stabilită (săptămânal);
  • Urmăreşte să construiască o relaţie de afaceri pe termen lung cu toţi clienţii din zona sa;
  • Colaborează cu Reprezentantii Medicali din teritoriu, în scopul introducerii pe piaţă a produselor noi, în promovare, urmărind creşterea generală a vânzărilor.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite