Director Regional de Vanzari
S.C. CONFORMANCE VERIFICATION INTERNATIONAL S.R.L.
Romania
17 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Minimin 1 an experienta in vanzari directe
  • Studii universitare
  • Abilitati de vanzare si negociere
  • Deschidere catre nou, disponibilitate fata de clienti si orientarea spre solutii
  • Abilitati PC : Word, Excel, Outlook
  • Punctual si motivat
  • Atitudine pozitiva, spirit proactiv
  • Responsabilitati :

  • Contactare potentiali clienti
  • Elaborare documente de vanzari : oferte, contracte,...
  • Executarea strategiei de vanzari pentru atingerea obiectivelor financiare propuse
  • Munca in echipa
  • Coordonare proiecte
  • Beneficii :

  • Salariu fix + bonusuri + concursuri
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite