Operator CNC
SC Integra HR SRL
Romania
33 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Postul necesita relocare in Cluj-Napoca

Cunostinte si calificari necesare :

  • Ai studii tehnice finalizate (minim studii de nivel mediu);
  • Detii cunostinte tehnice cu privire la modul de functionare si operare CNC;
  • Ai cunostinte de citire a desenului tehnic;
  • Cunosti limba engleza la nivel conversational (preferabil).

    Experienta ta de munca :

    1-2 ani experienta pe o pozitie similara.

    Descrierea jobului

  • Operarea masinilor-unelte CNC in functie de documentatia tehnica primita de la client;
  • Studierea documentatiei tehnice si pregatirea partilor care urmeaza sa fie prelucrate;
  • Interpretarea si utilizarea documentatiei tehnice;
  • Pregatirea partilor ce urmeaza a fi prelucrate;
  • Configurarea echipamentelor conform instructiunilor tehnice;
  • Prelucrarea pieselor mecanice conform desenelor tehnice;
  • Verificarea calitatii produselor prelucrate;
  • Asigurarea functionarii masinii si pastrarea curateniei la locul de munca;
  • Raportarea problemelor aparute in timpul productiei catre supervizorul direct.

    Beneficii :

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Decontarea transportului.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite