Montator Subansamble
GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L.
Romania
24 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Gi Group recruteaza candidati pentru pozitia de Montator Subansamble, pentru o companie din domeniul GSM.

Sediul de lucru : Mogosoaia

Cerinte :

  • cunostinte de operare Pc;
  • dexteritate;
  • atentie la detalii;
  • postul nu necesita experienta in domeniu.
  • Responsabilitati :

  • Dezasamblarea pieselor defecte de pe unitatea procesata siinlocuirea cu piese noi, respectand
  • instructiunile de lucru aferente acestor proceduri;
  • Comandarea pieselor necesare in procesul de reconditionare la magazia de piese;
  • Scaderea corecta din gestiune a pieselor folosite in procesul de reconditionare.
  • Beneficii :

  • Pachet salarial fix + bonus de performanta;
  • Bonuri de masa;
  • Decont pe transport;
  • Program de lucru : L-V, 07.30-16.00;
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Sustinere in dezvoltarea unei cariere pe termen mediu si lung.
  • Te invitam sa afli mai multe detalii la numarul de telefon - 0730 019 018.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite