Bucatareasa
bizoojobs
Petrosani, Romania
40 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Se lucreaza la restaurantul pensiunii Valea Mariei din statiunea montana Novaci-Ranca judetul Gorj. Pentru bonitate puteti gasiti imagini despre unitate pe siteul pensiunii www.valeamariei.ro

Programul zilnic este de diminieata pana seara; Restaurantul se inchide la ora

22.00

  • Programul de lucru lunar este format din zile de lucru alternand cu zile libere cand se poate pleca acasa daca se doreste;
  • Se asigura cazare si masa.

    Se poate stabili de comun acord astfel : 2 saptamani lucrate cu 2 saptamani libere, 3 cu 1 sau chiar 3 cu 2.

    Avem posturi permanente dar si sezoniere pentru studente pe perioada de vara.

    Cerinte

    Bucatareasa trebuie sa aiba minimul de experienta in prepararea mancarurilor romanesti.

  • Restaurantul are o capacitate de 50 locuri si functioneaza in acest moment cu o bucatareasa si 2 ospatarite care se rotesc;
  • Ospatar(ul)ita trebuie sa fie prezentabil(a), ordonata in preluarea comenzilor si intocmirea notelor de plata;
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Asiguram : carte de munca, salariu atractiv(100lei / zi), bacsis, prime de succes si sarbatori, cazare pe perioada serviciului, masa si in unele situatii transport.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite