Office Coordinator
Avenor College
Romania
13 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cunostinte avansate de limba engleza

Persoana dinamica, pozitiva, cu abilitati de organizare

Cunostinte foarte bune de operare pe calculator- Word, Excel, Outlook, navigare internet, etc

Capacitate de lucru in echipa, bune abilitati de comunicare si relationare

Abilitate de a invata lucruri noi

Responsabilitate si punctualitate

Descrierea jobului

Primirea vizitatorilor si directionarea acestora in zona de interes

Gestionarea solicitarilor pe care le au copiii / parintii / profesorii

Gestionare partiala a activitatii de transport pentru copii

Evidenta inscrierilor si platilor pentru diverse activitati organizate

Alte activitati specifice de secretariat

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite