OPERATOR GHISEU
SPEED TRANSFER SRL
Romania
35 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Contabilitate primara (jurnale de casa, operare casa de marcat, rapoarte specifice activitatii etc.)

Operare PC (Microsoft Office, Email)

Abilitati de lucru cu cifrele

  • Experienta in lucrul cu numerar constituie avantaj;
  • Orientare spre lucrul cu publicul;
  • Abilitati de comunicare;
  • Orientare catre rezultate;
  • Atentie la detalii, corectitudine, rapiditate, atentie distributiva;
  • Seriozitate, atitudine de asumare a responsabilitatii;
  • Descrierea jobului

  • Efectuarea de tranzactii cu numerar : operatiuni transfer de bani si schimb valutar cu numerar pentru persoane fizice, operatiuni de plata;
  • Activitate de creditare; emitere carduri de credit; creditare tip amanet.

  • Asigura promovarea si vanzarea produselor, serviciilor catre clienti persoane fizice;
  • Asigura relatia cu instiutiile bancare si furnizorii de servicii locale.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite