Personal magazin cadouri personalizate/print shop
BORZON COM SRL
Romania
25 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautăm persoane cu urmatoarele calităţi :

  • abilităţi bune de comunicare, amiabilitate
  • capacitatea de a învăţa lucruri noi
  • simţ bun pentru calculatoare / dispozitive digitale şi experienţă cu softuri de redactare
  • experienţă cu photoshop / corel / illustrator e un plus
  • cel mai important : plăcerea de a lucra cu oameni şi a le ajuta cu o atitudine pozitivă
  • Descrierea jobului

    Responsabilităţile jobului

  • realizarea produselor personalizate conform termenelor stabilite cu clienţii
  • Organizarea muncii proprii
  • Utilizarea echipamentelor şi spaţiului de lucru cu responsabilitate
  • Periodic : expunere si aranjare produse, inventare de produse, filtrare fişiere
  • Beneficii

  • Echipă dinamică şi prietenoasă
  • Instruire in utilizarea echipamentelor şi a softurilor
  • Condiţii optime de lucru
  • Salariu motivant în funcţie de capacitatea de lucru si vechime
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite