Șef Raion Pauza Mică (Fast Food)
SELGROS
Arad
1 zi în urmă

Responsabilități principale :

  • Coordonarea echipei și a activităților de la Pauza Mică
  • Înregistrarea operațiunilor zilnice / lunare în sistemul de gestiune Sirius
  • Gestionarea documentelor de intrare-ieșire marfă Pauza Mică
  • Efectuarea planificării programului de lucru al angajaților de la Pauza Mică
  • Implementarea și respectarea standardelor / procedurilor de lucru Pauza Mica
  • Asigurarea unei comunicări eficiente și corecte cu departamentul in House Gastronomy
  • Pregătirea și vânzarea produselor specifice de la Pauza Mică
  • Cerințe :

  • Studii medii (studii de specialitate sau dertificat de calificare cf. prevederilor legale constituie avantaj)
  • Capacitate de prioritizare, planificare și coordonare
  • Abilități de comunicare și aplecare spre detaliu
  • Claritate și coerență în exprimarea scrisă și orală
  • Persoană energică și adaptabilă la condiții de stress
  • Orientare către atingerea obiectivelor de vânzări, profitabilitate
  • Experiența în domeniul comercial constituie avantaj
  • Oferta :

  • salariu atractiv și tichete de masă
  • spor de sâmbătă, duminică și sărbători legale
  • beneficii* : Crăciun, Paște, vacanță, asigurare privată voluntară de sănătate
  • oportunitatea unei cariere într-o companie multinațională
  • sistem informatic performant și logistică modernă.
  • acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate
  • Raportați această lucrare