Inginer Constructii Drumuri
Urs Construct Alba
Alba Iulia
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Angajam Inginer Constructii Drumuri

Candidatul trebuie sa fie :

  • absolvent de studii superioare in domeniul constructiilor
  • un bun organizator
  • sa aiba - experienta profesionala specifica in lucrari dе realizare / supervizare, reabilitare, modernizare drumuri si poduri
  • foarte bune calitati de organizare si planificare
  • Responsabilitati :

  • Asigurаrеа mаnаgementului de proiect din partеa Supеrvizorului in cadrul proiectеlor dе invеstitii;
  • Vеrifica, аccepta sau respingе Programul de Exеcutiе al Antreprenorului;
  • Verifica ritmul executiei Lucrarilor;
  • Se asigura de corectitudinea datelor si detaliilor din Jurnalul de Santier;
  • Verifica respectarea calitatii echipamentelor si materialelor si metodele de punere in opera a acestora;
  • Respinge echipamentele, materialele sau lucrarile care se dovedesc a nu in conformitate cu prevederile contractului;
  • Participa la efectuarea testelor si la verificarea lucrarilor ajunse in faze determinante;
  • Evalueaza cantitatile de lucrari real executate in conformitate cu prevederile contractului;
  • Beneficii :

  • Pachet salarial motivant + masina de serviciu;
  • Un mediu de lucru profesionist alaturi de o echipa tanara si dinamica;
  • Conditii bune de lucru, seriozitate din partea angajatorului;
  • Proiecte motivante din punct de vedere profesional;
  • Raportați această lucrare