INGINER MENTENANȚĂ CÂMPIA TURZII
SC EURIAL SRL
Turda
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta de minim 3 ani intr-o pozitie asemanatoare;
  • Studii superioare in domeniul tehnic (mecanic, electric, electrotehnic, etc.);
  • Cunostinte despre utilaje si echipamente folosite în domeniul construcțiilor metalice;
  • Cunostinte de limba engleza nivel mediu;
  • Abilitati foarte bune de comunicare și organizare si orientare catre munca echipa.
  • Descrierea jobului

  • Inspecteaza sau testeaza utilajele si echipamentele pentru a diagnostica defectiunile;
  • Colaboreaza cu managerul pentru a implementa / modifica procedurile de operare, pentru a rezolva defectiunile sistemului sau pentru a furniza informatii tehnice;
  • Supravegheaza si coordoneaza noile proiecte, instalarea, functionarea, intretinerea sau repararea utilajelor pentru a se asigura ca utilajele si echipamentele sunt instalate și functioneaza conform specificatiilor;
  • Propune completarea și înnoirea parcului de utilaje și echipamente, în funcție de nevoile prescrise în producție
  • Planifica si organizeaza lucrari de reparatii, utilizand diagrame, desene, planuri, manuale de intretinere;
  • Menține relația cu furnizorii pentru a identifica soluții de reparare sau înlocuire a echipamentelor uzate, după caz
  • Raportați această lucrare