Lucrator comercial - picking
AUSTRAL
Voluntari, RO
‎în urmă cu 22 ore

Candidatul ideal

  • Are experienta intr-un rol similar dе minim 1-2 ani;
  • Este proactiv(a) si dinamic(a);
  • Are bune abilitati comunicare si de organizare a activitatii;
  • Are atentie la detalii si lucrul in echipa.
  • Descrierea jobului

  • Culege produsele de pe rafturi, le scaneaza si le aseaza in cutia pentru ambalarea comenzii;
  • Verifica continutul tuturor cutiilor aferente comenzilor;
  • Dupa incheierea coletarii sigileaza si eticheteaza cutiile aferente comenzii de vanzare si le aseaza in zonele special amenajate din depozit;
  • Participa la inventarele periodice;
  • Program : L-V, in intervalul 06 : 00-14 : 00 (tura 1) sau 14 : 30-22 : 00 (tura 2).
  • Detalii la telefon : 0724 567 576.

  • Persoanele interesate pot trimite CV-ul si la adresa de e-mail ioana.anghel austral.ro
  • Raportați această lucrare