Inginer / Electrician executie retele joase si medii
SC Electric Company SRL
Gaesti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Posturi de INGINER DE EXECUTIE si ELECTRICIAN executie instalatii energetice de medie si joasa tensiune (posturi de transformare aeriene, posturi de transformare in anvelopa, extinderi de retea de joasa si medie tensiune, bransamente electrice monofazate si trifazate, automatizari, instalatii electrice interioare).

Toate veniturile se vor regasi in cartea de munca si reprezinta valoarea pe care angajatul o va primi direct in fiecare luna.

Constituie un avantaj carnetul de conducere, minimum categoria B.

Descrierea jobului

Se ofera salariu motivant si alte beneficii lunare importante. Constituie un avantaj carnetul de conducere, minimum categoria B.

Conditii de lucru corespunzatoare si stabilitate financiara pe termen lung.

Raportați această lucrare