Asistent manager
NBC arhitect srl
Bucuresti
‎în urmă cu 15 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare
  • Capacitatea de analiza si sinteza a unui volum mare de informatii
  • Capacitatea de autoorganizare si punctualitate
  • Echilibru emotional
  • Discernamant si capacitate de a rezolva problemele
  • Cunostinte Word, Excel obligatoriu;
  • Abilitati foarte bune de redactare si tehnoredactare;
  • Foarte buna cunoastere a programelor de operare pe calculator;
  • Putere de concentrare .
  • Notiuni de contabilitate primara : facturi, op-uri, extrase, borderouri - constituie avantaj
  • Cunoasterea platformelor de internet banking constituie avantaj.
  • Abilități de comunicare (scris, verbal), proactivitate, spirit de echipă;
  • Cunoasterea buna a limbii engleze (scris, citit);
  • Atentie distributiva pentru rezolvarea mai multor sarcini simultan;
  • CV-ul trebuie sa contina poza candidatului.
  • Descrierea jobului

  • Monitorizeaza , centralizeaza documentatii avizare.
  • Utilizeaza platformele de internet banking;plati consumuri energie,apa, telefonie, etc.
  • Contabilitate primara- Introducerea / emiterea de facturi, incasari, op-uri.
  • Aprovizionarea sau avizarea aprovizionarii cu rechizite, papetarie si alte materiale necesare pentru intretinere firma;
  • Pastreaza legatura si ofera suportul necesar angajatilor companiei.
  • Actualizarea zilnica a bazei de date documente.
  • Raportați această lucrare