Medic Medicina Generala
S.C. SANADOR S.R.L.
Bucuresti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii de specialitate absolvite;
  • Experienta pe un post similar minim 2 ani;
  • Limba engleza nivel mediu (conversatie fluent);
  • Cunostinte MS Office;
  • Certificat de membru vizat;
  • Asigurare de Malpraxis;
  • Excelente abilitati de comunicare si relationare cu pacientul;
  • Capacitate de organizare a activitatii individuale;
  • Orientare catre performanta si rezultate, atat individuale cat si la nivel de echipa;
  • Atitudine profesionista in relatia cu pacientii;
  • Descrierea jobului

  • medic cu specialitatea medicina generala pentru departamentul de Medicina Muncii.
  • Raportați această lucrare