Team Leader Promoteri
DODO PIZZA
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Căutăm un membru al echipei care :

  • Are diplomă de bac și este disponibil full-time (8h)
  • Deține permis de conducere și este dispus să se deplaseze cu mașina proprie în diferite locații din București;
  • Are experiență profesională anterioară într-un rol asemănător;
  • Este o fire ambițioasă, disciplinată și dinamică. Emană energie, entuziasm și pozitivitate în orice colectiv se află;
  • Este descurcăreț - poate forma o echipă de promoteri în mai puțin de o zi;
  • Este îndrăzneț - nu îi teamă să strige la portavoce : Dodo Pizza e cea mai tare! ;
  • Are cunoștințe de operare PC - suita Google Drive;
  • Cunoaște limba engleză la nivel mediu;
  • Are abilități de organizare, coordonare și motivare a echipelor.
  • Responsabilități

  • Recrutare : recrutează promoteri pentru diverse campanii de distribuție flyere, door hangere și alte materiale de marketing;
  • Coordonare : monitorizează și îndrumă echipele de promoteri pe teren;
  • Raportare : urmărește rezultatele campaniilor prin realizarea unor rapoarte zilnice, săptămânale și lunare în Google Sheets;
  • Propune idei de activări de brand și campanii pe teren;
  • Identifică posibilități de parteneriate cu alte companii și derulează colaborări cu acestea.
  • Beneficii

  • Costurile pentru transportul cu mașina în scopul muncii sunt asigurate de noi;
  • Bonusuri lunare de performanță la atingerea targeturilor agreate;
  • Salariu în prima lună de probă : 2000 lei net.
  • Raportați această lucrare