INTERNSHIP IT
FIVE HOLDING
Constanta
‎în urmă cu 15 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ești pasionat de domeniul IT? Magazinul BRICK iti pune la dispoziție o oportunitate de carieră pe perioada determinata!

Ce căutam?

  • oameni tineri la inceput de drum / elevi de liceu / studenti care își pun în joc creativitatea și îndrăznesc să încerce;
  • persoane orientate către obiectiv, care găsesc soluții în orice situație;
  • atitudine proactiva, dorință de dezvoltare și muncă susținută.
  • Descrierea jobului

    Ce ar trebui sa faci?

  • sa stii sa utilizezi calculatorul
  • sa populezi magazinul nostru virtual cu produse
  • Raportați această lucrare