Asistent Management - Sales Support - in Oradea
S.C ECO FLEET ROMANIA S.R.L
Oradea
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • cunoasterea limbii maghiare la nivel mediu;
  • cunoasterea limbii engleza constituie avantaj;
  • absolvent / a cu studii medii sau superioare;
  • aspect fizic placut, nu acceptam CV fara poza
  • o buna stapanire a aplicatiei MS Office;
  • ne dorim o persoana comunicativa si sociabila;
  • bune capacitati organizatorice;
  • punctualitate, seriozitate si dorinta de a invata;
  • carnet de conducere categoria B.
  • RESPONSABILITATI

  • asigura suport administrativ departamentului de vanzari si managerului societatii;
  • primirea si distribuirea corespondentei si a documentelor precum si de trimiterea lor prin posta, curier, email;
  • raspunde la telefon si redirectioneaza apelurile catre departamentele de competenta;
  • primeste vizitatorii si asigura protocolul in cadrul intalnirilor si sedintelor;
  • efectueaza deplasari la institutiile statului;
  • mentine relatia cu clientii si furnizorii societatii;
  • se ocupa de activitatea de marketing : gestioneaza platformele social network si site-ul societatii.
  • redactarea minutelor intalnirilor si trimiterea acestora catre participant;
  • intocmirea necesarului de consumabile pentru birou.
  • organizarea si asigurarea implementarii procedurilor de lucru, in conformitate cu cerintele zilnice;
  • managementul documentelor companiei
  • participare, alaturi de ceilalti membrii ai companiei, la anumite proiecte interne si / sau delegatii
  • intocmirea si gestionarea contractelor de colaborare intre societate si colaboratori.
  • Beneficiile si salariul se negociaza in cadrul interviului in functie de experienta pe un post similar.

    Raportați această lucrare