Reprezentant vanzari scule si unelte constructii
Kubala Tools Romania
Bucuresti, Romania
2 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Reprezentant vanzari directe scule si unelte de constructii Kubala Tools Romania.

Cerinte

  • Abilitati de comunicare, negociere, organizare, planificare si convingere;
  • Persoana sociabila, dinamica, cu o gandire constructiva orientata spre rezultate;
  • Atitudine de vanzator, orientat spre clienti;
  • Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor;
  • Cunostinte de operare pe calculator : Microsoft Office, Internet;
  • Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • Studii medii absolvite;
  • Experienta in vanzarea sculelor de mana sau produse similar, cunoasterea clientilor si specificul pietei din Romania;
  • Disponibilitate deplasari pe tritoriul Romaniei;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Prezenta agreabila;
  • Experienta in vanzari.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Pachet salarial complet format din : Salar fix + comision;
  • Loc de munca stabil si interactiv;
  • Implicarea in proiectele noastre organizationale;
  • Telefon + masina.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite