Barista 5 To Go Kaufland Straulesti
Happy Beans Factory
Mogosoaia
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ne cautam coleg, cu sau fara experienta (asiguram training de specialitate). Daca iti place brandul 5 TO GO si iti doresti sa te dezvolti alaturi de noi, asteptam sa ne cunoastem.

Descrierea jobului

Un barista este un 'artist al cafelei' si al aparatului de cafea; care are cunostinte despre cafea, decoreaza si prepara bauturile clientilor .

Locatia este disponibila in noul Kaufland Straulesti, accesibil atat din Bucurestii noi, cat si din Mogosoaia.

Raportați această lucrare