Collection Officer
Coface Romania
BUCURESTI ,Romania
15 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilitati :

  • Contactarea telefonica a debitorilor si convingerea acestora de a-si achita datoria;
  • Urmarirea recuperarii creantelor pentru portofoliul alocat;
  • Efectuarea activitatilor de colectare conform procedurilor de colectare;
  • Inregistrarea in baza de date a modificarilor pentru portofoliul alocat;
  • Raportarea si analiza situatiei cazurilor alocate.

    CERINTE

  • Abilitati de comunicare si persuasiune;
  • Studii superioare finalizate sau in curs - preferabil domeniul economic sau juridic;
  • Capacitatea de integrare intr-o echipa deja formata si de a colabora permanent cu colegii;
  • Abilitati de operare PC;
  • Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu / avansat.

    OFERTA

  • Oportunitatea de a-ti desfasura activitatea intr-o companie multinationala si de a dobandi cunostinte noi;
  • Pachet salarial atractiv (parte fixa + bonus in functie de performanta);
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala prin traininguri interne si externe;
  • Program flexibil de 6 ore / zi in schimburi (8 : 00 - 14 : 00; 14 : 00 - 20 : 00).

    OBSERVATII

    Vrei sa faci parte dintr-o echipa dornica sa obtina performanta? Daca da, trimite un CV actualizat la adresa de email hr-

    romania coface.com, mentionand titlul job-ului care te intereseaza.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite