Bucătar Hypermarket Crângași
Cristian Nistor
București
1 zi în urmă
source : Infomunca

Job details - București

Job description - București

Angajăm BUCĂTAR pentru un cunoscut hypermarket din zona Crângași. Salariu :

  • Total beneficii lunar net : 2.500 lei;* Contract pe perioadă nedeterminată. Program : Se va lucra în doua schimburi, tura 1, tura 2 si schimb intermediar prin rotație.
  • Tura 1 : 6 : 00 - 14 : 30- Tura 2 : 13 : 30 - 22 : 00- Intermediar : 12 : 00 - 20 : 30 Veți lucra 5 zile cu 2 libere consecutive pe săptămână și veți lucra de asemenea prin rotație și în weekend.
  • Programul este întocmit și comunicat de magazin la începutul activității. Responsabilitățile postului :

  • Fabricarea produselor* Verificarea produselor finite si diversificarea sortimentelor* Cunoaște si respectă gama de produse și retetele în funcție de care vor găti preparatele;
  • Asigura aranjarea, curatenia si ordinea in laborator si in rezervele de materii prime (toate obiectele sau instrumentele trebuie să fie spălate). Candidatul ideal :
  • Scoala profesionala de profil sau liceu;* Experienta profesionala minim 1 an;* Calificare de bucatar* Serios;* Punctual.
  • Requirements

  • Calificare bucătar și experientă în domeniu. Scoala profesionala de profil sau liceu;
  • Aplică